[Rozmiar: 13117 bajtów] logo CIL logo FCI logo ZKwP flaga brytyjska


nagłówek działu lagotto
[Rozmiar: 12551 bajtów] [Rozmiar: 12813 bajtów] [Rozmiar: 13215 bajtów] [Rozmiar: 13215 bajtów] [Rozmiar: 13215 bajtów] [Rozmiar: 13215 bajtów] [Rozmiar: 13215 bajtów] [kontakt] [Rozmiar: 13215 bajtów]


logo hodowli

 

Congo
     Rodowód Congo
     Wystawy Congo
     Tytuły Congo
     Nagrody Congo

Sora
     Rodowód Sory
     Wystawy Sory
     Tytuły Sory
     Nagrody Sory

Salsa
     Rodowód Salsy
     Wystawy Salsy
     Tytuły Salsy
     Nagrody Salsy

Wystawy Salsa

  • 2016-05-29, Moletai, Międzynarodowa CACIB
  • 2016-05-28, Moletai, Międzynarodowa CACIB
  • 2016-04-10, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
  • 2016-03-20, Ryga, Międzynarodowa CACIB
  • 2016-03-19, Ryga, Międzynarodowa CACIB
  • 2016-02-07, Brno, Międzynarodowa CACIB
  • 2016-02-06, Brno, Międzynarodowa CACIB
  • 2015-09-20, Wawrzkowizna, Krajowa CAC
  • 2014-11-30, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
  • 2014-11-09, Kielce, Międzynarodowa CACIB
  • 2014-10-18, Spała, Krajowa CAC
  • 2014-07-12, Warszawa, Międzynarodowa CACIB
  • 2014-06-15, Kraków, Międzynarodowa CACIB
  • 2014-05-11, Łódź, Międzynarodowa CACIB
  • 2014-04-13, Lublin, Krajowa CAC
  • 2014-04-06, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
  • 2014-03-09, Wilno, Międzynarodowa CACIB
  • 2014-03-08, Wilno, Międzynarodowa CACIB
  • 2014-02-23, Brno, Międzynarodowa CACIB
  • 2014-02-22, Brno, Międzynarodowa CACIB
  • 2013-09-14, Warszawa, Krajowa CAC
  • 2013-08-24, Białystok, Międzynarodowa CACIB
  • 2013-08-11, Sopot, Krajowa CAC
  • 2013-08-10, Sopot, Międzynarodowa CACIB
  • 2013-07-13, Warszawa, Międzynarodowa CACIB
  • 2013-06-16, Kraków, Międzynarodowa CACIB
  • 2013-05-19, Budapeszt, Światowa
  • 2013-05-05, Łódź, Międzynarodowa CACIB
  • 2013-04-21, Lublin, Krajowa CAC
  • 2013-03-24, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC
  •  

    2016-05-29, Moletai, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Natalya Drovossekova (KZ)
    Klasa: otwarta
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
     

    2016-05-28, Moletai, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Marianne Holm-Hansen (DK)
    Klasa: otwarta
    Ocena: bardzo dobra
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły:
     

    2016-04-10, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC

    Sędzia: Yurii Gergel (UA)
    Klasa: championów
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
     

    2016-03-20, Ryga, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Alberto Cuccillato (I)
    Klasa: otwarta
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły:
     

    2016-03-19, Ryga, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Kardos Vilmos (HU)
    Klasa: otwarta
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły: Res. CACIB, CQ
     

    2016-02-07, Brno, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Volarikova Linda
    Klasa: championów
    Ocena: bardzo dobra
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły:
     

    2016-02-06, Brno, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: František Korda
    Klasa: championów
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły: Res. CAC, Res. CACIB
     

    2015-09-20, Wawrzkowizna, Krajowa CAC

    Sędzia: Domenico Di Mateo (IT)
    Klasa: championów
    Ocena: bardzo dobra
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły:
     

    2014-11-30, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC

    Sędzia: Andrzej Szutkiewicz
    Klasa: otwarta
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
     

    2014-11-09, Kielce, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Cristian Vantu (RO)
    Klasa: otwarta
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB)
     

    2014-10-18, Spała, Krajowa CAC

    Sędzia: Stanisław Abłamowicz
    Klasa: otwarta
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły:
     

    2014-07-12, Warszawa, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC
     

    2014-06-15, Kraków, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Elena Adamovskaya (RUS)
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły: Res. CACIB
     

    2014-05-11, Łódź, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Catherine Lebret (BG)
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły:
     

    2014-04-13, Lublin, Krajowa CAC

    Sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
     

    2014-04-06, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC

    Sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
     

    2014-03-09, Wilno, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Duško Piljevič
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
     

    2014-03-08, Wilno, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Luis Pinto Teixeira (PT)
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, Res. CACIB, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)
     

    2014-02-23, Brno, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Dana Smržová (CZ)
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, Res. CACIB
     

    2014-02-22, Brno, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Pavel Šulcek (CZ)
    Klasa: pośrednia
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: CWC, Res. CACIB
     

    2013-09-14, Warszawa, Krajowa CAC

    Sędzia: Polina Simic (SRB)
    Klasa: młodzieży
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
     

    2013-08-24, Białystok, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Andrei Kisljakov (BLR)
    Klasa: młodzieży
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
     

    2013-08-11, Sopot, Krajowa CAC

    Sędzia: Viera Vitkova (SK)
    Klasa: młodzieży
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Najlepsza Para lokata 3
     

    2013-08-10, Sopot, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Leos Jancik (CZ)
    Klasa: młodzieży
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły:
     

    2013-07-13, Warszawa, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Maria Ceccarelli (I)
    Klasa: młodzieży
    Ocena: doskonała
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły:
     

    2013-06-16, Kraków, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Rudy Feyaerts (B)
    Klasa: młodzieży
    Ocena: bardzo dobra
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły:
     

    2013-05-19, Budapeszt, Światowa

    Sędzia: Jolanda Vandoni Furiosi (IT)
    Klasa: szczeniąt
    Ocena: wybitnie obiecujący
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły:
     

    2013-05-05, Łódź, Międzynarodowa CACIB

    Sędzia: Eugenia Fengler
    Klasa: szczeniąt
    Ocena: wybitnie obiecujący
    Lokata: Lokata 3
    Tytuły:
     

    2013-04-21, Lublin, Krajowa CAC

    Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
    Klasa: szczeniąt
    Ocena: wybitnie obiecujący
    Lokata: Lokata 2
    Tytuły:
     

    2013-03-24, Nowy Dwór Mazowiecki, Krajowa CAC

    Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
    Klasa: szczeniąt
    Ocena: wybitnie obiecujący
    Lokata: Lokata 1
    Tytuły: Najlepsze Szczenię w Rasie